SUPERBOHATERKA 2019

Glut
O plebiscycie
16 kwietnia, w 19 rocznicę powstania "Wysokich Obcasów", po raz trzeci przyznamy nagordę Superbohaterki "Wysokich Obcasów". W plebiscycie nominowanych jest 17 niezwykłych kobiet.

Superbohaterki 2019

Superbohaterka

O PLEBISCYCIE

16 kwietnia, w 19 rocznicę powstania "Wysokich Obcasów", po raz trzeci przyznamy nagrodę Superbohaterki "Wysokich Obcasów".
W plebiscycie nominowanych jest 17 niezwykłych kobiet, które w ubiegłym roku stały się bohaterkami "Wysokich Obcasów" i swoim życiem, postawą, wartościami rozpaliły wyobraźnię naszych czytelniczek i naszą. To kobiety, które swoją śmiałością, swoja wizją zmieniają świat. Które zarażają energią, siłą i niezłomnością. Potrafią przezwyciężać osobiste bariery jak i społeczne czy polityczne ograniczenia. Czasami to osoby słynne, gwiazdy sceny, nauki, biznesu. Czasami znane jedynie lokalnie. Czasami osoby zupełnie nieznane - które zdobyły się nagle na zryw, odwagę, zawalczyły o coś. Kobiety, których życia inspirują i wzruszają.
Superbohaterkę "Wysokich Obcasów" wybierze kapituła. Swoją nagrodę będą mogły przyznać też czytelniczki w plebiscycie na prowadzonym na TEJ stronie.

Partner Honorowy
Partnerzy
Fundatorzy nagród

STREFA PARTNERÓW I FUNDATORÓW NAGRÓD

Poprzednia edycja plebiscytu